Kariera

Chciałbyś współpracować z zespołem ekspertów w dynamicznie rozwijającej się branży oraz w firmie działającej na terenie całej Polski? Wyślij formularz ze swoim CV!

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco to znaczy, że TELTOR-POL będzie idealnym miejscem właśnie dla Ciebie.

To co nas wyróżnia na tle całej gamy firm w branży to nasza bogata tradycja jak również zespół ludzi, którzy wspierają każdy projekt z największym zaangażowaniem.

Z nami rozwiniesz swoje umiejętności i co najważniejsze będziesz działał w oparciu o przejrzysty i atrakcyjny system premiowy.

Twoje doświadczenie w pracy z klientem biznesowym stanowi cenne zaplecze, my pomożemy Tobie rozwinąć skrzydła.

Poszukujemy

Doświadczonych partnerów biznesowych, posiadających bądź gotowych stworzyć strukturę sprzedażową w zakresie sprzedaży bezpośredniej dla klientów na rynku biznesowym.

Nie czekaj – dołącz do naszego zespołu

Koniecznie załącz swoje CV

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 2.

Zalety współpracy z nami to:

Dedykowany zespół wsparcia

Dzięki łatwemu dostępowi do specjalistów, będziesz w stanie swoim klientom prezentować rozwiązania „szyte na miarę” terminowo a wszelkie poprawki w proponowanych rozwiązaniach nanosić szybko i zgodnie z życzeniami klienta.

Miła atmosfera w firmie

Zapewni Ci możliwość skupienia się na tym co najistotniejsze w Twoim działaniu, a we wszelkiego rodzaju wyzwaniach na jakie trafisz w codziennej pracy możesz liczyć na zrozumienie i empatię ze strony współpracowników.

Atrakcyjne warunki współpracy

Gwarantujemy Tobie bardzo wysokie premie sprzedażowe, których wysokość zależy w całości od Ciebie i od Twoich działań. Wypracowane premie wypłacamy zawsze terminowo. Z nami otrzymujesz atrakcyjny cennik dla klientów końcowych, dzięki temu Twoja propozycja jest atrakcyjna pod kątem finansowym zarówno dla Ciebie jak i dla klienta.

Kompleksowa obsługa klienta

Zapewniamy proces obsługi klienta na najwyższym poziomie. Od pierwszego spotkania z klientem, poprzez proces podejmowania decyzji, jak również po montażu wraz z opieką serwisową, zawsze z naszej strony Ty i Twój klient otrzymuje pełne wsparcie. Ty i Twój klient jesteście na pierwszym miejscu.