O nas

teltor-pv.pl

TELTOR-POL Fotowoltaika

Marka TELTOR funkcjonuje na rodzimym rynku od prawie 30 lat! Początek naszej działalności to 1993 rok, nieustający rozwój działalności oraz pasmo sukcesów, potwierdzone przez wielu naszych klientów, skłoniło nas do rozszerzenia oferowanych usług o fotowoltaikę.
Zespół inżynierów i projektantów TELTOR-POL Fotowoltaika z sukcesem oraz prawdziwą pasją realizuje nawet najbardziej skomplikowane projekty zarówno na dachach budynków jak i przy instalacjach gruntowych. Wieloletnie doświadczenie całego zespołu przy realizacji instalacji fotowoltaicznych zapewnia zadowolenie naszych klientów jak również gwarantuje bezproblemowe ich użytkowanie przez długi okres czasu. Kompleksowo podchodzimy do wszystkich szczegółów na każdym etapie projektu od koncepcji wykonania aż po montaż i serwisowanie.

Wartości jakimi się kierujemy

T

Tradycja – wieloletnie, nieprzerwane działanie na rynku, wygenerowało wielu zadowolonych klientów. Dla naszej organizacji to istotna wartość, do której przywiązujemy duże znaczenie.

E

Energia i pasja – z odpowiednim zapałem podchodzimy do każdego projektu. Jesteśmy zespołem prawdziwych pasjonatów fotowoltaiki, nasze instalacje produkują energię elektryczną dla naszych klientów a ich zadowolenie dostarcza energii naszym pracownikom.

L

Lojalność i zadowolenie klientów – zadowolony klient to cel dla każdego z nas. Wiemy, że dostarczenie najwyższej jakości usług to klucz i podstawa do zyskania lojalności ze strony klientów.

T

Terminowość – dostarczenie usług zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz podpisaną Umową to dla nas Świętość. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak cenny jest dziś czas dla każdego z nas i właśnie dlatego nasze usługi są realizowane terminowo.

O

Organizacja - jest dla nas kluczem w sprawnym zrealizowaniu projektu. Doskonała komunikacja i koordynacja naszych działań pozwala na realizację projektów z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

R

Rzetelność – zarówno w biznesie jak i w codziennym życiu rzetelność jest naszą wizytówką. Nie składamy obietnic bez pokrycia, my rzetelnie realizujemy nasze zobowiązania.

Naszą misja jest

Naszą misją jest dostarczanie klientom wartości w postaci wysokiej jakości rozwiązań, pozwalających im na skupianie się na kluczowych obszarach działalności dostając w zamian optymalizację kosztów prowadzenia działalności w postaci zredukowanych rachunków za energię elektryczną. Jesteśmy zespołem specjalistów i pasjonatów fotowoltaiki, jak również rynku energii elektrycznej i rozwiązań OZE.

Wizja
TELTOR-POL Fotowoltaika

Historia naszej firmy i jej tradycja napawa nas dumą i jest fundamentem do dalszego rozwoju. Jesteśmy dla naszych klientów po to by dostarczać najwyższej jakości usługi. Dążymy do zadowolenia naszych klientów. Energia ze źródeł odnawialnych staje się na naszych oczach fundamentem gospodarki 21 wieku a własne źródło wytwórcze jest już nie tylko elementem budującym przewagę konkurencyjną, ale staje się niezbędnym must have w każdej firmie.