O nas

teltor-pv.pl

TELTOR-POL Fotowoltaika

Marka TELTOR funkcjonuje na polskim rynku nieprzerwanie od ponad 30 lat. W tym czasie zebraliśmy ogromne doświadczenie w budowie i projektowaniu linii niskiego, średniego i wysokie napięcia, stacji transformatorowych oraz instalacji odnawialnych źródeł energii. Nieustający rozwój i coraz większe znaczenie efektywności energetycznej dla naszych klientów, skłoniło nas do stworzenia dedykowanego departamentu zajmującego się OZE i doradztwem energetycznym.  

Zespół inżynierów i projektantów TELTOR-POL Fotowoltaika z sukcesem oraz prawdziwą pasją realizuje nawet najbardziej skomplikowane projekty OZE. Wieloletnie doświadczenie całego zespołu gwarantuje bezproblemową generację zielonej energii przez długi czas, a także najlepsze rozwiązania zwiększające efektywność. Kompleksowo podchodzimy do wszystkich szczegółów na każdym etapie projektu, od koncepcji aż po montaż i serwisowanie.

Wartości jakimi się kierujemy

T

Tradycja – wieloletnie, nieprzerwane działanie na rynku wygenerowało wielu zadowolonych klientów. Dla naszej organizacji to istotna wartość, do której przywiązujemy duże znaczenie.

E

Energia i pasja – z odpowiednim zapałem podchodzimy do każdego projektu. Jesteśmy zespołem ludzi z pasją, a każdy zrealizowany projekt dostarcza nam nowej energii.

L

Lojalność i zadowolenie klientów – zadowolony klient to cel dla każdego z nas. Wiemy, że dostarczenie najwyższej jakości usług to klucz do zyskania lojalności ze strony klientów.

T

Terminowość – dostarczenie usług zgodnie z ustalonym harmonogramem oraz podpisaną Umową to dla nas Świętość. Wiemy jak cenny jest dziś czas.

O

Organizacja - jest dla nas kluczem w sprawnym zrealizowaniu projektu. Doskonała komunikacja i koordynacja naszych działań pozwala na realizację projektów z najwyższą jakością.

R

Rzetelność – zarówno w biznesie jak i w codziennym życiu, jest naszą wizytówką. Nie składamy obietnic bez pokrycia, rzetelnie realizujemy nasze zobowiązania.

Naszą misja jest

Naszą misją jest dostarczanie klientom wartości w postaci wysokiej jakości rozwiązań, pozwalających im na skupianie się na kluczowych obszarach działalności dostając w zamian optymalizację kosztów prowadzenia działalności w postaci zredukowanych rachunków za energię elektryczną. Jesteśmy zespołem specjalistów i pasjonatów fotowoltaiki, jak również rynku energii elektrycznej i rozwiązań OZE.

Wizja
TELTOR-POL Fotowoltaika

Historia naszej firmy i jej tradycja napawa nas dumą i jest fundamentem do dalszego rozwoju. Jesteśmy dla naszych klientów po to by dostarczać najwyższej jakości usługi. Dążymy do zadowolenia naszych klientów. Energia ze źródeł odnawialnych staje się na naszych oczach fundamentem gospodarki 21 wieku a własne źródło wytwórcze jest już nie tylko elementem budującym przewagę konkurencyjną, ale staje się niezbędnym must have w każdej firmie.