Oferta

Dla Twojego domu

Dla Twojego domu

Fotowoltaika dla domu to obecnie najbezpieczniejszy sposób zapewnienia Tobie i Twojej rodzinie oszczędności i bezpieczeństwa energetycznego. Inwestycja we własne źródło wytwórcze, w dobie wysokiej inflacji jest najlepszym sposobem by uniknąć wysokich opłat za energię elektryczną.

Zasady działania instalacji fotowoltaicznej.

Każdy z nas w codziennym życiu korzysta z niezliczonej ilości urządzeń zasilanych energią elektryczną. Trudno dziś wyobrazić sobie życie bez tak absolutnie podstawowych w każdym domu urządzeń jak pralka, lodówka czy telewizor bądź laptop. Cześć z tych urządzeń służy nam do zapewnieniu komfortu, inne bezpieczeństwa, pracy czy rozrywki. Coraz więcej osób pracuje z domu i ten trend się utrzymuje, a w zasadzie przyśpiesza. Apetyt na energię elektryczną zaspokoić może właśnie Twoja instalacja fotowoltaiczna, zamontowana na dachu lub gruncie.

Kluczowym aspektem będzie dobranie odpowiedniej instalacji do potrzeb Twojego domu. To zadanie jest o tyle istotne, że dobrze dobrana fotowoltaika będzie produkować energię elektryczną przez okres przeszło 25 lat. Pokrycie zapotrzebowania, które będzie na bieżąco konsumowane przez wszystkie urządzenia pobierające energię elektryczną jak również nadwyżka, która trafi do sieci elektrycznej to niewątpliwy plus posiadania własnego źródła wytwórczego. Tą część energii elektrycznej, której nie zużyjesz, zostanie zamieniona na Twój pakiet do wykorzystania w tych okresach w ciągu doby i roku, kiedy produkcja będzie mniejsza. To w dużym uproszczeniu nowoczesny system rozliczeń zwany net-bilingiem obowiązujący w Polsce. Zarówno kluczowe aspekty bezpieczeństwa, jak i rachunku ekonomicznego oraz doboru najlepszych komponentów dla naszych klientów, to zakres działań, które wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Zasady działania instalacji fotowoltaicznej.

Skupmy się zatem na realnych korzyściach inwestycji w swoją własną instalację fotowoltaiczną:

Bezpieczeństwo

Fotowoltaika z TELTOR-POL Fotowoltaika to najwyższe standardy jakości w działaniu na każdym etapie procesu. Już na jego samym początku wysyłamy doświadczonego specjalistę, który bezpłatnie na miejscu wykona audyt, podczas którego oceni jakie są wyzwania oraz jakie środki należy przedsięwziąć aby wyeliminować wszelkie ryzyka środowiskowe. Również podczas projektowania instalacji nie zapominamy o kluczowych elementach instalacji mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo w aspektach pożarów lub przepięć. Ogromne doświadczenie zespołu gwarantuje, że zarówno projekt jak i jego wykonanie podczas montażu zapewni wszystkie normy bezpieczeństwa wymagane prawem i wynikające z najlepszych praktyk.

Komfort i rzetelność

Wybór naszej firmy zapewni Ci komfort, nie będziesz się już obawiał wzrostów cen za energię elektryczną a wykorzystane do budowy Twojej instalacji nowoczesne komponenty z długimi okresami gwarancji spowodują, że zapomnisz o kwestiach związanych z ewentualnymi usterkami. Dla nas rzetelne wywiązanie się z Umowy i Twoje zadowolenie jest najważniejsze.

Oszczędność

Wybór naszej firmy gwarantuje kluczowe z punktu widzenia klienta oszczędności. Z TELTOR-POL Fotowoltaika docenisz jak drastycznie spadły Twoje rachunki za energię elektryczną oraz jak sprawnie zrealizowaliśmy Twoją inwestycję!

Ekologia

Dzięki inwestycji w instalację fotowoltaiczną przyczynisz się do redukcji emisji szkodliwych gazów cieplarnianych i zapewnisz lepszą przyszłość kolejnym pokoleniom. To Twój realny udział w zmienianiu przyszłości naszego wspólnego domu jakim jest nasza planeta.

Nowoczesność

W TELTOR-POL Fotowoltaika stawiamy na sprawdzone na rynku rozwiązania i producentów, którzy oferują nowoczesny sprzęt, dzięki temu nasze instalacje świetnie współpracują zarówno z magazynami energii jak również z pompami ciepła.

Jak przebiega proces realizacji?

  1. Bezpłatny audyt energetyczny i zawarcie Umowy 
  2. Przedstawienie koncepcji wykonania projektu
  3. Dostawa elementów montażowych oraz komponentów instalacji
  4. Montaż
  5. Rozruch instalacji
  6. Zgłoszenie instalacji do właściwego ZE