Oferta

Dla Twojej firmy

Dla Twojej firmy

Koszty prowadzenia działalności to aspekt, który każdemu prowadzącemu działalność gospodarczą jest doskonale znany. Pozycje związane z kosztem energii elektrycznej coraz częściej zaczynają być dominujące w rachunku zysków i strat, to najwyższy czas na ich optymalizację.

Korzyści płynące z inwestycji we własne źródło wytwórcze

Rekordowe ceny energii elektrycznej na Towarowej Giełdzie Energii przekładają się z niewielkim opóźnieniem na finalną wysokość rachunków w każdej firmie. Niestety jest to proces stały, którego dynamika na przestrzeni ostatnich kwartałów przyśpiesza. Sytuacja ta staje się olbrzymim wyzwaniem dla firm w Polsce i nie tylko. Podnoszenie cen dla klientów końcowych za produkty czy usługi bez spadku wolumenów sprzedaży nie koniecznie musi być jedynym rozwiązaniem. Fotowoltaika na dachu Twojej firmy lub na gruncie jest idealnym rozwiązaniem, które zminimalizuje koszt energii elektrycznej i pozwoli Twojej firmie rywalizować z konkurencją bez obawy o drastyczne podwyżki cen Twoich produktów czy usług. Wyprodukowaną energię elektryczną można zarówno zużywać na własne potrzeby w formie auto konsumpcji jak również jej nadwyżki sprzedawać. Przy obecnych cenach jest to bardzo atrakcyjny model biznesowy. Fotowolatika w Twojej firmie to inwestycja, którą możesz amortyzować a rata leasingu czy kredytu może być zbliżona wysokością do obecnych miesięcznych kosztów jakie ponosisz za energię elektryczną.

Jakie korzyści zapewni Ci własne źródło wytwórcze?

Skupmy się zatem na realnych korzyściach inwestycji w swoją własną instalację fotowoltaiczną:

Bezpieczeństwo

Fotowoltaika z TELTOR-POL Fotowoltaika to najwyższe standardy jakości w działaniu na każdym etapie procesu. Już na jego samym początku wysyłamy doświadczonego specjalistę, który bezpłatnie na miejscu wykona audyt, podczas którego oceni jakie są wyzwania oraz jakie środki należy przedsięwziąć aby wyeliminować wszelkie ryzyka środowiskowe. Również podczas projektowania instalacji nie zapominamy o kluczowych elementach instalacji mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo w aspektach pożarów lub przepięć. Ogromne doświadczenie zespołu gwarantuje, że zarówno projekt jak i jego wykonanie podczas montażu zapewni wszystkie normy bezpieczeństwa wymagane prawem i wynikające z najlepszych praktyk!

Komfort i rzetelność

Wybór naszej firmy zapewni Ci komfort, nie będziesz się już obawiał wzrostów cen za energię elektryczną a wykorzystane do budowy Twojej instalacji nowoczesne komponenty z długimi okresami gwarancji, spowodują, że zapomnisz o kwestiach związanych z ewentualnymi usterkami. Dla nas rzetelne wywiązanie się z Umowy i Twoje zadowolenie jest najważniejsze.

Oszczędność

Wybór naszej firmy gwarantuje kluczowe z punktu widzenia klienta oszczędności. Zarówno stosunek jakości do ceny jak i tak cenny w obecnych czasach czas to dla nas priorytet. Z TELTOR-POL Fotowoltaika docenisz jak drastycznie spadły Twoje rachunki za energię elektryczną oraz jak sprawnie zrealizowaliśmy Twoją inwestycję!

Ekologia

Dzięki inwestycji w instalację fotowoltaiczną przyczynisz się do redukcji emisji szkodliwych gazów cieplarnianych i zapewnisz lepszą przyszłość kolejnym pokoleniom. To Twój realny udział w zmienianiu przyszłości naszego wspólnego domu jakim jest nasza planeta.

Nowoczesność

W TELTOR-POL Fotowoltaika stawiamy na sprawdzone na rynku rozwiązania i producentów, którzy oferują nowoczesny sprzęt, dzięki temu nasze instalacje świetnie współpracują zarówno z magazynami energii jak również z pompami ciepła.

Jak przebiega proces realizacji?

  1. Bezpłatny audyt energetyczny i zawarcie Umowy 
  2. Przedstawienie koncepcji wykonania projektu
  3. Dostawa elementów montażowych oraz komponentów instalacji
  4. Montaż
  5. Rozruch instalacji
  6. Zgłoszenie instalacji do właściwego ZE