Oferta

Dla Twojego gospodarstwa

Dla Twojego gospodarstwa

Postępujące procesy automatyzacji w obszarze rolnictwa powodują również zwiększanie kosztów, głównie wynikające ze zwiększonej konsumpcji energii elektrycznej jak również skokowego wzrostu jej ceny. Rosnące koszty stałe to duże wyzwanie dla każdego gospodarstwa rolnego, bez znaczenia jest skala prowadzenia działalności rolniczej, w każdej z nich przecież trzeba korzystać z maszyn i urządzeń, z których wiele napędzanych jest energią elektryczną.

Rozwiązaniem, które skutecznie pomoże zatrzymać ten skokowy wzrost kosztów jest posiadanie własnego źródła wytwórczego w postaci instalacji fotowoltaicznej na gruncie lub dachu budynków mieszkalnych bądź gospodarczych.

Wysokiej jakości komponenty, z których korzystamy zapewnią produkcję przez okres całego roku, natomiast programy wsparcia, zarówno krajowe jak i te refundowane ze środków pochodzących z Unii Europejskiej, pozwolą na uzyskanie korzystnego okresu zwrotu z inwestycji.

Wybór Teltor Energia oznacza szybką realizację, gwarancję staranności i satysfakcjonujący stosunek jakości do ceny.

Jakie korzyści zapewni Ci własne źródło wytwórcze?

Skupmy się zatem na realnych korzyściach inwestycji w swoją własną instalację fotowoltaiczną:

Bezpieczeństwo

Fotowoltaika z Teltor Energia to najwyższe standardy jakości w działaniu na każdym etapie procesu. Już na jego samym początku wysyłamy doświadczonego specjalistę, który bezpłatnie na miejscu wykona audyt, podczas którego oceni jakie są wyzwania oraz jakie środki należy przedsięwziąć aby wyeliminować wszelkie ryzyka środowiskowe. Również podczas projektowania instalacji nie zapominamy o kluczowych elementach instalacji mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo w aspektach pożarów lub przepięć. Ogromne doświadczenie zespołu gwarantuje, że zarówno projekt jak i jego wykonanie podczas montażu zapewni wszystkie normy bezpieczeństwa wymagane prawem i wynikające z najlepszych praktyk.

Komfort i rzetelność

Wybór naszej firmy zapewni Ci komfort, nie będziesz się już obawiał wzrostów cen za energię elektryczną a wykorzystane do budowy Twojej instalacji nowoczesne komponenty z długimi okresami gwarancji, spowodują, że zapomnisz o kwestiach związanych z ewentualnymi usterkami. Dla nas rzetelne wywiązanie się z Umowy i Twoje zadowolenie jest najważniejsze.

Oszczędność

Wybór naszej firmy gwarantuje kluczowe z punktu widzenia klienta oszczędności. Zarówno stosunek jakości do ceny jak i tak cenny w obecnych czasach czas to dla nas priorytet. Z Teltor Energia docenisz jak drastycznie spadły Twoje rachunki za energię elektryczną oraz jak sprawnie zrealizowaliśmy Twoją inwestycję!

Ekologia

Dzięki inwestycji w instalację fotowoltaiczną przyczynisz się do redukcji emisji szkodliwych gazów cieplarnianych i zapewnisz lepszą przyszłość kolejnym pokoleniom. To Twój realny udział w zmienianiu przyszłości naszego wspólnego domu jakim jest nasza planeta.

Nowoczesność

W Teltor Energia stawiamy na sprawdzone na rynku rozwiązania i producentów, którzy oferują nowoczesny sprzęt, dzięki temu nasze instalacje świetnie współpracują zarówno z magazynami energii jak również z pompami ciepła.

Jak przebiega proces realizacji?

  1. Bezpłatny audyt energetyczny i zawarcie Umowy 
  2. Przedstawienie koncepcji wykonania projektu
  3. Dostawa elementów montażowych oraz komponentów instalacji
  4. Montaż
  5. Rozruch instalacji
  6. Zgłoszenie instalacji do właściwego ZE